| Hloubka | 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | Růžová |
| Tvar | Symboly a talismany |
| Velikost | 18 mm |
| Výška | 18 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Kov |
Wincraft Přívěšek Calgary Flames NHL Spinner Key Ring FA_64867013
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Kovový přívěsek - srdce s tlapkami - zlatý - 17 x 13 x 2 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - slon se srdíčkem - 15 x 17 x 1 mm - 1 ks
24 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek - nerezový medailonek se sklem - kulatý - 24 mm - 1 ks
179 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz