| Písmena | K |
|---|---|
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 6 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Barva | Zlatá |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
| Velikost | 14 mm |
Mosazný přívěsek - pozlacený - list - 25 x 11 x 1,5 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek křížek 0182 Ag 925; ≤1,6 g.
700 Kč
od Lunica.cz
Mezidíl z nerezové oceli - srdce s nekonečnem - 10 x 23 x 1 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Minnesota Wild NHL Spinner Key Ring FA_1410388
299 Kč
od Fanda-NHL.cz