| Doporučený věk | 6+ |
|---|---|
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Nomenklatura | 95030035 |
| Sortiment | 1 |
| Určeno pro | Holky |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Země původu | mimo EU |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
LEGO LEGO® │ Disney Classic 43271 Štěňátka Štístko a Penny z filmu 101 dalmatinů
469 Kč
od Museumofbricks.cz
Vesmírné dobrodružství raketoplánem Lego Duplo (10422)
1 234 Kč
od 3 obchodů
LEGO LEGO® DUPLO® 10425 Železniční tunel a koleje – rozšiřující sada
359 Kč
od Museumofbricks.cz
LEGO® Marvel 76309 Spider-Man vs. Venomův výkonný sporťák
749 Kč
od Wikihracky.cz