| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Clay Grey |
| šířka | 60 cm |
| výška | 71 cm |
| Hloubka | 1,6 cm |
| druh zboží | dvířka na myčku |
| barva | dub artisan |
| styl | moderní styl |
| materiál | MDF |
| povrchová úprava | matná |
Horní skříňka Aria ANT 40 G-72 1F Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
1 490 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Luna 80 ZL 2F BB Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Dust Grey
2 670 Kč
od Nábytek Paul
Horní rohová skříňka Aria ANT 60x60 GN-72 1F (45°) Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
2 560 Kč
od Nábytek Paul
Kuchyňská linka Bode Barva korpusu: Dub artisan
11 990 Kč
od Nábytek Paul