| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Grafit |
| šířka | 45 cm |
| výška | 57 cm |
| Hloubka | 1,6 cm |
| druh zboží | dvířka na myčku |
| barva | bílý mat |
| materiál | MDF |
| povrchová úprava | matná |
| styl | rustikální styl |
| sektorová kuchyně | Stilo |
Spodní skříňka Lara 40 D 3S BB - Quadro Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílý lesk
2 770 Kč
od Nábytek Paul
Lišta montážní 3 m
400 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Como 50 D 1F 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Kašmír
2 890 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Stilo ZM 713x596 Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Clay Grey
1 380 Kč
od Nábytek Paul