| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Dust Grey |
| šířka | 45 cm |
| výška | 72 cm |
| Hloubka | 1,6 cm |
| druh zboží | dvířka na myčku |
| barva | bílý mat |
| materiál | MDF |
| povrchová úprava | matná |
| styl | rustikální styl |
| sektorová kuchyně | Stilo |
Spodní skříňka Lara 30 D CARGO BB Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílý lesk
3 310 Kč
od Nábytek Paul
Pracovní deska Dub Lancelot 38 mm 4262 Délka: 3 m
3 590 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 40 G-90 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
1 700 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Luna 80 G-90 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Clay Grey
3 200 Kč
od Nábytek Paul