| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílá |
| šířka | 60 cm |
| výška | 72 cm |
| Hloubka | 1,6 cm |
| druh zboží | dvířka na myčku |
| barva | bílý mat |
| materiál | MDF |
| povrchová úprava | matná |
| styl | rustikální styl |
| sektorová kuchyně | Stilo |
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Monza ZM 570x446 Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: Ořech okapi
630 Kč
od Nábytek Paul
Horní rohová skříňka Aria 60x60 GN-108 2F (90°) Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
3 960 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Luna ZM 713x596 Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Clay Grey
1 490 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká skříňka pro vestavnou troubu Aria 60 DPS-210 3S 1F - Premium Box Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
7 920 Kč
od Nábytek Paul