| Barva korpusu | Dub Lancelot |
|---|---|
| Barva dvířek | Matera matná |
| šířka | 60 cm |
| výška | 57 cm |
| Hloubka | 1,6 cm |
| druh zboží | dvířka na myčku |
| barva | dub lancelot |
| styl | moderní styl |
| materiál | MDF |
| povrchová úprava | matná |
| sektorová kuchyně | Vigo |
Rohová kuchyňská linka 190 x 170 cm Karmen 6
17 390 Kč
od Nábytek Paul
Rohová kuchyňská linka 310x250 cm Siena 2
39 690 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 45 G-72 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
1 490 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Nessa 40 D 3S BB - Premium Box Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: Antracit
4 810 Kč
od Nábytek Paul