| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílý lesk |
| šířka | 80 cm |
| výška | 72 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | cappucino lesk |
| styl | moderní styl |
| povrchová úprava | lesklá |
| materiál | lamino / MDF |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Lara |
Spodní skříňka Luna 15 D CARGO BB Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Dust Grey
2 770 Kč
od Nábytek Paul
Kuchyňská linka 260 cm Bordeaux 1
12 890 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Sára ZM 570x446 Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dub Lefkas
630 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Arona 45 G-90 1F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: Kašmír
1 600 Kč
od Nábytek Paul