| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílá |
| šířka | 80 cm |
| výška | 36 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | dub artisan |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino / MDF |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| otevírání dvířek | výklop |
| sektorová kuchyně | Luna |
Horní skříňka Vigo 30 G-72 1F Barva korpusu: Dub Lancelot, Barva dvířek: Matera matná
1 280 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Como 80 ZL 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Kašmír
3 190 Kč
od Nábytek Paul
Horní rohová skříňka Aria 60x60 GN-72 2F (90°) Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
3 200 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Aria 15 D CARGO BB Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
2 880 Kč
od Nábytek Paul