| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílá |
| šířka | 60 cm |
| výška | 36 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | dub |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino / MDF |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| otevírání dvířek | výklop |
| sektorová kuchyně | Luna |
Horní rohová skříňka Aria ANT 60x60 GN-72 1F (45°) Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
2 560 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká skříňka pro vestavnou lednici Cremona 60 LO-210 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dub Cremona
4 170 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí ZM 570x596 Barva korpusu: Šedá, Barva dvířek: Krémový lesk (Karmen)
960 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Aria 50 D 1F 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
2 990 Kč
od Nábytek Paul