| šířka | 30 cm |
|---|---|
| výška | 72 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | šedá |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino / MDF |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Nessa |
| Barva korpusu | Antracit |
| Barva dvířek | Antracit |
Horní skříňka Aria ANT 30 G-90 1F Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
1 600 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Como 50 G-108 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Kašmír
1 790 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Luna 80 ZL 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Clay Grey
3 960 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 45 G-72 1F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
1 490 Kč
od Nábytek Paul