| Barva korpusu | Dub Lancelot |
|---|---|
| Barva dvířek | Matera matná |
| šířka | 30 cm |
| výška | 72 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | dub lancelot |
| styl | moderní styl |
| povrchová úprava | matná |
| materiál | lamino / MDF |
| otevírání dvířek | univerzální |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Vigo |
Spodní skříňka Aria 80 D 2F BB Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
2 350 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Cremona ANT 30 G-108 1F Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: Dub Cremona
1 600 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 50 NAGU-36 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
1 600 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká potravinová skříňka Luna 60 DK-210 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Clay Grey
6 200 Kč
od Nábytek Paul