| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Dub Sonoma |
| šířka | 60 cm |
| výška | 40 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| Druh zboží | Vrchní kuchyňská skříňka Sára |
| barva | dub sonoma |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino / MDF |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Sára Sonoma |
Spodní skříňka pod dřez Aria 60 ZL 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
3 200 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Luna 60 ZL 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Clay Grey
3 520 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Aria 15 D CARGO BB Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
2 880 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Nessa 50 D 1F 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: Antracit
2 880 Kč
od Nábytek Paul