| šířka | 40 cm |
|---|---|
| výška | 82 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | Spodní kuchyňská skříňka Eko |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino / MDF |
| povrchová úprava | matná |
| barva | bílý mat |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| sektorová kuchyně | Eko |
| Barva korpusu | Bílá |
| Barva dvířek | Bílá |
Kuchyňská linka Eliza
11 990 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Luna 40 NAGU-36 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Clay Grey
1 700 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 30 G-90 1F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: GR - Graphite AFM
1 490 Kč
od Nábytek Paul
Kuchyňská linka 260 cm Lara 1 - Bílá + Šedý lesk
15 790 Kč
od Nábytek Paul