| Barva korpusu | Dub artisan |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílá |
| šířka | 40 cm |
| výška | 82 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | Spodní kuchyňská skříňka Luna |
| barva | dub artisan |
| styl | designová |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| otevírání dvířek | univerzální |
| sektorová kuchyně | Luna |
Horní skříňka Aria 30 G-72 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: BL - Black AFM
1 380 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Artisan 30 G-108 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Bílý lesk
1 700 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Lara 80 ZL 1S BB - Premium Box Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Šedý lesk
3 200 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká skříňka pro vestavnou lednici Luna 60 LO-210 2F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Clay Grey
6 200 Kč
od Nábytek Paul