| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Dust Grey |
| šířka | 60 cm |
| výška | 82 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | Spodní kuchyňská skříňka Luna |
| barva | dub artisan |
| styl | designová |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| otevírání dvířek | univerzální |
| sektorová kuchyně | Luna |
Horní skříňka nad digestoř Aria 50 GU-36 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: TA - Sandgrau AFM
1 280 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Vigo ZM 570x446 Barva korpusu: Dub Lancelot, Barva dvířek: Bílý lesk
840 Kč
od Nábytek Paul
Pracovní deska Calcite Grey 38 mm 7480 Délka: 4 m
4 830 Kč
od Nábytek Paul
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Aria ANT ZM 713x446 Barva dvířek: GR - Graphite AFM
840 Kč
od Nábytek Paul