| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílý lesk |
| šířka | 30 cm |
| výška | 82 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Druh zboží | Spodní kuchyňská skříňka Lara |
| materiál | lamino |
| barva | cappucino lesk |
| styl | moderní styl |
| povrchová úprava | lesklá |
| typ | spodní skříňky |
| pracovní deska | bez pracovní desky |
| otevírání dvířek | výsuv |
| sektorová kuchyně | Lara |
Vysoká potravinová skříňka Aria 60 DK-210 2F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
4 910 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 40 G-108 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
1 810 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 40 G-72 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
1 380 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pro vestavnou troubu Siena 60 D GAZ BB Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: Černá
1 380 Kč
od Nábytek Paul