| Nomenklatura | 39191019 |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.05940 m³ |
| Sortiment | 2 |
| Je na baterie | NE |
| Země původu | mimo EU |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 3.0 cm |
| Šířka výrobku | 4.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
Stolní odvíječ pro 1 nebo 2 role pásky šířky 50mm, nebo 2x25mm
1 839 Kč
od Rajapack.cz
6 x Signalizační lepicí páska, zelená, 48mm, návin 33m, PVC, tloušťka 56µm
1 125 Kč
od Rajapack.cz
36 x Tichá lepicí PP páska 48mm, návin 66m, standardní, bílá, tloušťka 46µm | RAJA
2 709 Kč
od Rajapack.cz
Vlnitá lepenka 800 mm x 70 m
1 105 Kč
od Rajapack.cz