| Země původu | mimo EU |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.16160 m³ |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 26.5 cm |
| Šířka výrobku | 19.0 cm |
| Výška výrobku | 25.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Je na baterie | NE |
| Doporučený věk | 0+ |
| Sezóna | Celorok |