- Klasické náušnice na kloubové zapínání.
- Microsetting - vysoce kvalitní uložení zirkonů.
- Vyrobené ze stříbra ryzosti 925/1000 a jsou pozlacené žlutým zlatem.
- Označeny puncem ryzosti.
- Obdržíte je v dárkové krabičce.
| Šířka řetízku | 2 mm |
|---|---|
| Hmotnost | ≤1,7 g |
| Ryzost | 925/1000 |
| Značka | LUNICA |
| Osazení | Zirkon (CZ) |
| Materiál | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava | Pozlaceno |
| Typ zapínání | Kloubové zapínání |
| Typ náušnic | Kruhy |
| Barva | Čirá |
| Určení | Dětské |
| Vnější průměr kroužku | 13 mm |
LUNICA Stříbrné náušnice LOVE&ROSE 0667
1 060 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrné náušnice RŮŽOVÁ PACKA V SRDCI 0813
890 Kč
od Lunica.cz
Ocelové náušnice se zirkony Sabrina - strom života, chirugická ocel, Zlatá
559 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice Swarovski Elements Cracchiola, Zlatá
849 Kč
od Alexbijoux.cz