| Šířka | 63 cm |
|---|---|
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 41 cm |
| Hmotnost produktu | 42 kg |
| Síla použitého materiálu | 19 mm |
| Povrchová úprava | Olej s voskem |
| Série | Fabro |
| Vyrobeno v | Německo |
| Zavírání dvěří | Tiché s tlumičem |
| Styl | Moderní |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub |
| Povrch | Matný |
| Materiál | Masiv |