Domů Dům a zahrada Topení MEXEN - Ares otopný žebřík/radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černá W102-1200-400-00-70-S
MEXEN - Ares otopný žebřík/radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černá W102-1200-400-00-70-S
Dostupnost do 2 týdnů
Výrobce MEXEN
Popis produktu
Technické údaje: Výška: 1200 mm Šířka: 400 mm Hloubka: 44mm Rozteč připojení: - 50 cm (boční) nebo 35 cm (spodní) Barva: černá RAL 9005 Materiál: ocel Hmotnost: 7,81 kg Reakce na oheň: A1 Provozní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa Topný výkon: - 75/65/20 °C - 442 W Spojení: - 2xG ½″ boční pravá strana - 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně Možnost instalace ohřívače Vysoce kvalitní, trvanlivý, korozivzdorný nátěr Včetně: závěs, montážní sada, záslepky a ventilace