Domů Dům a zahrada Topení MEXEN - Ares otopný žebřík/radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatá W102-0700-400-00-50
MEXEN - Ares otopný žebřík/radiátor 700 x 400 mm, 189 W, zlatá W102-0700-400-00-50
Dostupnost do 2 týdnů
Výrobce MEXEN
Popis produktu
Technická data: Výška: 700 mm Šířka: 400 mm Hloubka: 44 mm Rozteč připojení: - 35 cm (boční) nebo 5 cm (střed) Barva: Zlatá Materiál: ocel Hmotnost: 4,13 kg Reakce na oheň: A1 Provozní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa Topný výkon: - 75/65/20 °C - 189 W Spojení: - 2xG ½″ střed - 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně Možnost instalace ohřívače Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, záslepky a odvzdušňovací ventil