Domů Dům a zahrada Topení MEXEN - Ares otopný žebřík/radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit W102-0900-400-00-66
MEXEN - Ares otopný žebřík/radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit W102-0900-400-00-66
Dostupnost do 2 týdnů
Výrobce MEXEN
Popis produktu
Technická data: Výška: 900 mm Šířka: 400 mm Hloubka: 44 mm Rozteč připojení: - 35 cm (boční) nebo 5 cm (střed) Barva: Antracit RAL 7016 Materiál: ocel Hmotnost: 5,24 kg Reakce na oheň: A1 Provozní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa Topný výkon: - 75/65/20 °C - 312 W Spojení: - 2xG ½″ střed - 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně Možnost instalace ohřívače Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, záslepky a odvzdušňovací ventil