Domů Dům a zahrada Topení MEXEN - Bachus otopný žebřík/radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, antracit W109-1600-500-00-66
MEXEN - Bachus otopný žebřík/radiátor 1600 x 500 mm, 787 W, antracit W109-1600-500-00-66
Dostupnost do 2 týdnů
Výrobce MEXEN
Popis produktu
Technická data: Výška: 1600 mm Šířka: 500 mm Hloubka: 88 mm Rozteč připojení: 45 cm Barva: Antracit RAL 7016 Materiál: ocel Hmotnost: 15,46 kg Reakce na oheň: A1 Provozní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,4 MPa Topný výkon: - 75/65/20 °C - 787 W Spojení: - 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně Možnost instalace ohřívače Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, záslepky a odvzdušňovací ventil