Domů Dům a zahrada Topení MEXEN - Bolt otopný žebřík/radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, bílá W126-1000-300-00-20
MEXEN - Bolt otopný žebřík/radiátor 1000 x 300 mm, 197 W, bílá W126-1000-300-00-20
Dostupnost do 2 týdnů
Výrobce MEXEN
Popis produktu
Technické údaje: Výška: 1000 mm Šířka: 300 mm Hloubka: 40 mm Rozteč připojení: - 25 cm (dole) nebo 5 cm (uprostřed) Barva: Bílá RAL 9016 Materiál: ocel Hmotnost: 4,22 kg Reakce na oheň: A1 Provozní teplota: max 95 °C Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa Topný výkon: - 75/65/20 °C - 197 W Spojení: - 2xG ½″ střed - 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně Možnost instalace ohřívače Vysoce kvalitní, trvanlivý, korozivzdorný nátěr Včetně: závěs, montážní sada, záslepky a ventilace