Domů Dům a zahrada Topení MEXEN/S - Amor radiátor + topná tyč 1000 x 500 mm, 900 W, bílá W120-1000-500-2900-20
MEXEN/S - Amor radiátor + topná tyč 1000 x 500 mm, 900 W, bílá W120-1000-500-2900-20
Popis produktu
Technická data: Výška: 1000 mm Šířka: 500 mm Hloubka: 135 mm bílá barva Materiál: ocel Topný výkon: 900W Počet topných tyčí: 23 Celková délka ohřívače: 866 mm Délka topného tělesa: 750 mm Délka napájecího kabelu: 1,5m Provozní napětí: 230V/50Hz Stupeň krytí: IP44 Dotykové ovládání pomocí LED displeje Dodatečná ochrana proti chodu na sucho Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky Funkce radiátoru: - Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C - Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici - Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení