Domů Dům a zahrada Topení MEXEN/S - Mars radiátor + topná tyč 900 x 600 mm, 400 W, černá W110-0900-600-6400-70
MEXEN/S - Mars radiátor + topná tyč 900 x 600 mm, 400 W, černá W110-0900-600-6400-70
Popis produktu
Technická data: Výška: 900 mm Šířka: 600 mm Hloubka: 30 mm Černá barva Materiál: ocel Topný výkon: 400W Počet topných tyčí: 17 Celková délka ohřívače: 479 mm Délka topného tělesa: 390 mm Délka napájecího kabelu: 1,5m Provozní napětí: 230V/50Hz Stupeň krytí: IP44 Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem Dodatečná ochrana proti chodu na sucho Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, např. s glykolem Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky Funkce radiátoru: - Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C - Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici - ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty až do 50°C