| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 10 mm |
| Písmena | T |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Kovový přívěsek - zlatý - hvězdice - 19 x 19 x 2 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - zajíček - světle modrý - 17 x 11 x 1.5 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka: Patrona
144 Kč
od Armyshop.cz
Přívěsek ze stříbra 925 - kříž - 12,5 x 7 x 1,4 mm - 1 ks
109 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz