| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 10 mm |
| Písmena | U |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Kovový přívěsek - pírko - stříbrné - 48 x 26 x 2 mm - 1 ks
19 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mosazný přívěsek s kubickými zirkony - různá provedení - hamsa - 16 x 10 x 2 mm - 1 ks Barva: Černá
99 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - placička s chodidly - platinová - 17 x 15 x 0,9 mm - 1 ks
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - delfín - starostříbrný - 16 x 9 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz