| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 10 mm |
| Písmena | W |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Kovový přívěsek - stříbrný - mops - 16 x 15 x 2 mm - 1 ks
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - velikonoční vajíčko - bílé s kytičkami - 22 x 14 x 1.5 mm - 1 ks
10 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka taktická POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
Wincraft Přívěšek Seattle Kraken NHL Spinner Key Ring WI_20228220
299 Kč
od Fanda-NHL.cz