| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 8 mm |
| Písmena | N |
| Výška | 8 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
LUNICA Stříbrný přívěsek zlatá podkova 0197
1 090 Kč
od Lunica.cz
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - platinový - placička - 10 x 14,5 x 1 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - kočka - bílá - 15 x 13 x 3 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli pro gravírování - růžově zlatý - destička - 6 x 35 x 1,5 mm - 1 ks
79 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz