| Písmena | P |
|---|---|
| Výška | 8 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Hloubka | 1 mm |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Barva | Platinová |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Velikost | 8 mm |
Přívěsek z nerezové oceli - pírko - platinový - 24 x 6 x 1 mm - 1 ks
13 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek PÍSMENO U 0759
690 Kč
od Lunica.cz
Klíčenka: REMOVE BEFORE FLIGHT červená
85 Kč
od Armyshop.cz
Kovový přívěsek - zlatý - slabika óm - 18 x 17 x 2 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz