| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 8 mm |
| Písmena | Z |
| Výška | 8 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
Kovový přívěsek - stříbrný - "made with love" - 11 x 8 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - znamení zvěrokruhu - střelec - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks
24 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek zlatý HOUSLOVÝ KLÍČ 0299
770 Kč
od Lunica.cz
Klíčenka kovová: Páka řídicí
80 Kč
od Armyshop.cz