| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Velikost | 20 mm |
| Výška | 15,5 mm |
| Šířka | 20 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Tvar | Anděl |
Přívěsek - nerezový medailonek se sklem - kulatý - 24 mm - 1 ks
179 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - divadelní masky - platinový - 10 x 13 x 1 mm - 1 ks
24 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Spojovací mezidíl z nerezové oceli - nekonečno se srdcem - platinový - 40 x 19 x 2 mm - 1 ks
69 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - čakra - krční - zlatý - 22,5 x 19 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz