| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | C |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Klíčenka taktická AB POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
Kovový přívěsek - stříbrný - "made with love" - 11 x 8 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - lebka se zkříženými šavlemi - starostříbrná - 34 x 45 x 6 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - stříbrný - Eiffelova věž - 23 x 8 x 8 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz