| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | E |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Přívěsek z přírodního kamene - syntetický tyrkys - srdce - 17-19 x 15-16 x 5-8 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - rolnička - stříbrná - 10 x 8 x 8 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mosazný mezidíl s kubickými zirkony - růžově zlatý - rodina - 15,5 x 26 x 3 mm - 1 ks
99 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka taktická POS [sada ks]
372 Kč