| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | G |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Nerezový spojovací mezidíl - zlatý - srdce - 10,5 x 11,5 x 0,8 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: T
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek tibetského stylu - čtyřlístek - starobronzová - 21 x 17 x 2 mm - 1 ks
3 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek New York Islanders NHL Spinner Key Ring FA_1410374
299 Kč
od Fanda-NHL.cz