| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | H |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Mosazný mezidíl - zlatý - trojúhelník - 10 x 11,5 x 2 mm - 1 ks
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Sada kovových přívěsků - šroubovák + metr + kladivo + dva klíče - starostříbrné - 1 sada
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - kočka - černá ve zlatém kruhu - 28 x 22 x 2 mm - 1 ks
13 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - podkova - starostříbrný - 14 x 12 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz