| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | O |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Mosazný přívěsek s kubickými zirkony - různá provedení - hamsa - 16 x 10 x 2 mm - 1 ks Barva: Černá
99 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Detroit Red Wings NHL Spinner Key Ring FA_032085648235
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Přívěsek z nerezové oceli pro gravírování - platinový - placička - 12 x 12 x 3 mm - 1 ks
24 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek SRDCE 0032 Ag 925; ≤1,3 g.
750 Kč
od Lunica.cz