| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | T |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Přívěsek z nerezové oceli - platinový - mapa - 20 x 17 x 1 mm - 1 ks
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Chicago Blackhawks NHL Spinner Key Ring FA_1410362
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Přívěsek z nerezové oceli - srdce se stromem - růžově zlaté - 15,5 x 15,5 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek srdce 0045 Ag 925; ≤1 g.
690 Kč
od Lunica.cz