| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | U |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Kovový přívěsek - stříbrný - Eiffelova věž - 23 x 8 x 8 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: M
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Washington Capitals NHL Spinner Key Ring FA_032085544117
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Kovový přívěsek - srdíčko - červené - 16 x 12 x 1,5 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz