| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | Y |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
LUNICA Stříbrný přívěsek křížek 0943, 29 x 13 mm
590 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z přírodního nefritu - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - vločka - starozlatý - 29 x 22 x 3 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek SRDCE 0028 Ag 925; ≤1,6 g.
710 Kč
od Lunica.cz