| Hloubka | 0,8 mm |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Tvar | Abeceda a čísla |
| Velikost | 12 mm |
| Písmena | A |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 0,8 mm |
| Materiál | Titanová ocel |
Mosazný mezidíl - platinový - rodina - 17 ~ 18 x 11 x 1 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek se zirkony 0262
900 Kč
od Lunica.cz
Wincraft Přívěšek Vancouver Canucks NHL Spinner Key Ring FA_1410366
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek KLÍČ 0095 Ag 925; ≤1,3 g.
900 Kč
od Lunica.cz