| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| EAN | 8590331229857 |
| Baterie v balení | NE |
|---|---|
| Délka | 50 cm |
| Délka výrobku | 50.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Výška | 24 cm |
| Výška výrobku | 24.0 cm |
| Věk | NEUVEDENO |
| Země původu | EU |
| Šířka | 37 cm |
| Šířka výrobku | 37.0 cm |
Nafukovácí lehátko sedací 137x122cm, INTEX, W158889
229 Kč
od Pidilidi.cz
Nafukovací lehátko - duhový motýl, 294x193 cm, Bestway, W004718
699 Kč
od Pidilidi.cz
Párty nafukovací držák nápojů - kaktus, 94 x 70 cm, Bestway, W004711
349 Kč
Kruh nafukovací Sparkling glitter, INTEX, W011693
449 Kč
od Pidilidi.cz