Darebák sa doteraz neukázal v tom najlepšom svetle a rozhodne nemá v pláne na tom niečo meniť. Ako by nestačilo, že je to lakomý, zlomyseľný nervák s hygienou na zúfalej úrovni, zbožňuje byť stredobodom pozornosti. A konkurencia? Tú v žiadnom prípade neznesie!Mrzí ma, že vám to vravím, no je to už raz tak,že Darebák mal pozornosť nadovšetko rád.,,Hav – hav, jou - jou,sleduj, brácho, moju šou.Hýb sa a kmitaj, dostal som hlad,navaľ sem šišku, ty ušatý smrad!“