| Hloubka | 3 mm |
|---|---|
| Barva | Platinová |
| Tvar | Postavy |
| Velikost | 26 mm |
| Výška | 15,5 mm |
| Šířka | 26 mm |
| Materiál | Mosaz |
| Průvlek | 1 mm |
Mosazný kroužek - postříbřený 925 stříbrem - ∅ 35 x 1 mm - 1 ks
24 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - růžově zlatý - lapač snů - 32 x 14 x 1 mm - 1 ks
129 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Seattle Kraken NHL Spinner Key Ring WI_20228220
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Mosazný mezidíl s kubickými zirkony - černý - rodina - 15,5 x 26 x 3 mm - 1 ks
89 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz