| Barva | Růžově zlatá |
|---|---|
| Hloubka | 2,5 mm |
| Tvar | Tibetský styl |
| Velikost | 18 mm |
| Výška | 18 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Kov |
Mezidíl z nerezové oceli - platinový - anděl v kruhu - 20 x 15 x 1 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek SAFÍR 1070
690 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek zlatý HOUSLOVÝ KLÍČ 0299
770 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z nerezové oceli - srdce - zlaté - 28,5 × 29,5 x 3,5 mm - 1 ks
89 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz