| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Barva | Starobronzová |
| Tvar | Geometrické tvary |
| Velikost | 10 mm |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Průvlek | 4,1 - 8 mm |
| Materiál | Mosaz |
Kovový přívěsek - starostříbrný - houby - 22,5 x 19 x 3 mm - 1 ks
13 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - sedící kočka - platinová - 17 x 7,5 x 1 mm - 1 ks
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starobronzový - slon - 16 x 15 x 4 mm - 1 ks
8 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek SRDÍČKO 0076 Ag 925; ≤0,9 g.
520 Kč
od Lunica.cz